AdobeStock_97387919_1.jpeg

NASZA HISTORIA

ADA-PLUS to firma, która powstała z prawdziwej pasji - pasji do tworzenia rzeczy pięknych i wyjątkowych, które sprawiają radość oraz wnoszą do codziennego życia namiastkę luksusu.

Od ponad 20-stu lat produkujemy markową srebrną biżuterię, której niezwykłe wzory spełniają marzenia najbardziej wymagających kobiet. Dajemy naszym klientom wszystko to, co najlepsze - unikalne wzornictwo, srebro wysokiej próby oraz gwarancję najwyższej jakości.

Lata doświadczeń oraz serce, które wkładamy przy tworzeniu naszych produktów powodują, że nasi klienci zyskują niezwykle gustowną, elegancką i całkowicie niepowtarzalną biżuterię. Cieszymy się z zaufania, którym obdarzają nas zadowoleni klienci i każdego dnia dokładamy starań, aby zaspokoić rosnące oczekiwania.

ADA-PLUS współpracuje już z 917 partnerami, a nasza biżuteria zyskała uznanie również poza granicami kraju - w Czechach, Słowacji i Niemczech. W ofercie sklepu znajdą Państwo całą gamę tworzonych przez nas wyrobów jubilerskich - piękne naszyjniki i zawieszki, kolczyki na każdą okazję, niezwykłe bransoletki, niepowtarzalne pierścionki oraz specjalnie przygotowane komplety biżuterii.

AdobeStock_133329086_1.jpg

Kontakt:

AS Sp z o.o.
Władysława Łokietka 5
 
87-100 Toruń 
Poland 
Zadzwoń do nas: 516630369
Napisz do nas: jubiler@adasrebro.pl 
Kapitał zakładowy 5000zł 
SĄD REJONOWY W TORUNIU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU 
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 2019-10-01 r.