logo.png
ADA PLUS to firma, która powstała z prawdziwej pasji - pasji do tworzenia rzeczy pięknych i wyjątkowych, które sprawiają radość oraz wnoszą do codziennego życia namiastkę luksusu.

Od ponad 20-stu lat produkujemy markową srebrną biżuterię, której niezwykłe wzory spełniają marzenia najbardziej wymagających kobiet. Dajemy naszym klientom wszystko to, co najlepsze - unikalne wzornictwo, srebro wysokiej próby oraz gwarancję najwyższej jakości.

Lata doświadczeń oraz serce, które wkładamy przy tworzeniu naszych produktów powodują, że nasi klienci zyskują niezwykle gustowną, elegancką i całkowicie niepowtarzalną biżuterię. Cieszymy się z zaufania, którym obdarzają nas zadowoleni klienci i każdego dnia dokładamy starań, aby zaspokoić rosnące oczekiwania.

ADA Srebro współpracuje już z ponad 1600 partnerami, a nasza biżuteria zyskała uznanie również poza granicami kraju - w Czechach, Słowacji i Niemczech. W ofercie sklepu znajdą Państwo całą gamę tworzonych przez nas wyrobów jubilerskich - piękne naszyjniki i zawieszki, kolczyki na każdą okazję, niezwykłe bransoletki, niepowtarzalne pierścionki oraz specjalnie przygotowane komplety biżuterii.

Dołącz do naszego zespołu

Kariera w sieci Ada Srebro

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy utalentowanych i pełnych pasji osób chcących pracować w dobrej atmosferze.

Sprawdź aktualne oferty pracy, być może szukamy właśnie Ciebie.

Kontakt:

ADA-PLUS Spółka Jawna
Ul. Targowa 27
87-100 Toruń
NIP: 8792535116
Polska
Zadzwoń do nas: 601 491 066
Napisz do nas: kontakt@adasrebro.pl