Oferta dla Twojego sklepu!
Wiele sklepów szuka ciekawej oferty handlowej, która wyróżni ich sklep od konkurencji. Sprzedaż biżuterii srebrnej umożliwia osiągnięcie konkretnych, dodatkowych przychodów bez ponoszenia kolejnych kosztów prowadzenia działalności. Dobre sklepy, które z nami współpracują, osiągają obroty 700-3000 złotych miesięcznie z jednej czwartej metra kwadratowego powierzchni handlowej.
WspółpracaPierwszy zakup biżuterii wynosi ok 3,5 tyś. złotych brutto i podlega okresowi próbnemu. Pierwsza faktura ma termin płatności 60 dni. Jest to okres próbny, podczas którego sklepy sprawdzają czy nasz asortyment będzie budził zainteresowanie klientów. Jeśli nie będzie sprzedaży, to można w terminie do 60 dni od daty pierwszego zakupu biżuterii rozwiązać umowę o współpracy, a my odbierzemy towar i wystawimy korektę. Po okresie próbnym, kolejne faktury mają termin płatności 30 dni.

Przy kolejnych dostawach sklepy same decydują o doborze asortymentu oraz kupują towar tak często jak potrzebują. Nie narzucamy żadnych wielkich limitów zakupowych. Minimum logistyczne dla kolejnych dostaw wynosi 700zł netto.

Wzory biżuterii, które nie trafiły w gusta klientów, wymieniamy na inne. W naszym asortymencie posiadamy produkty za 20, 30, 50, 100zł a nawet przekraczające 400zł netto. Nie narzucamy marż handlowych. To sklepy same o nich decydują. Średnio do naszych cen netto dokładają 30-40% własnego zysku plus 23% vat.


Na czas współpracy przekazujemy nieodpłatnie gabloty do ekspozycji biżuterii. Posiadają one oświetlenie wewnętrzne oraz są zamykane na kluczyk. Gabloty mają wymiary 45cm x 45cm i 74 cm wysokości - mogą stać na własnej podstawie lub na ladzie sklepowej. Gabloty dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych : jasna lub ciemna.

Sklepy najczęściej stawiają gablotkę z biżuterią na dziale alkohol-ciasto (sprzedaż srebra jest tam największa), na dziale przemysłowym lub z odzieżą, w odrębnej strefie z kosmetykami lub gazetami lub dowolnym miejscu, gdzie będzie osoba z obsługi sklepu.
Każda sztuka biżuterii ma na metce umieszczony międzynarodowy kod kreskowy EAN do czytników kodów kreskowych. Jeżeli jest taka potrzeba i możliwość, to wysyłamy także faktury elektroniczne.

Nasz przedstawiciel jest w rejonie średnio co 4-5 tygodni i dostarcza towar bezpośrednio do sklepów, które ma pod opieką. Jeżeli w wybranym terminie nie ma przedstawiciela w rejonie sklepu to dostarczamy towar również paczką wysłaną przez firmę kurierską.

Obecność naszego srebra w sklepach naszych partnerów handlowych często powoduje wzrost sprzedaży asortymentu, sprzedawanego przez sklep. Jest dużo okazji sprzyjających zakupom srebra - imieniny, urodziny, jubileusze, rocznice lub zwykła chęć posiadania czegoś ładnego. Nasza biżuteria jest świetnym pomysłem na prezenty, których  klienci często szukają w Państwa sklepie. Obecność naszego srebra w sklepie zawsze wyróżni sklep od konkurencji obok.
Współpraca


Dołącz do nas

I ciesz się dodatkowymi zyskami!W obecnej chwili posiadamy kilkanaście stoisk partnerskich oraz ponad 1600 punktów sprzedaży na terenie całej Polski.


Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

dyr. handlowy Marzena Łyszcz
tel: 509 337 421
e-mail: m.lyszcz@adaplus.com.pl