Biżuteria - najlepszy prezent na Walentynki

Biżuteria - najlepszy prezent na Walentynki

Cyrkonie - co warto o nich wiedzieć?

Walentynki to ten wyjątkowy dzień w roku, w którym zakochani w sposób szczególny chcą wyrazić sobie uczucia.

Kolacja przy świecach, wspólne wyjście do kina, romantyczny spacer, a może miłosny zastrzyk adrenaliny w postaci wspólnego skoku ze spadochronem? Ile par tyle pomysłów. Niezależnie jednak od tego czy spędzacie Walentynki w domowych pieleszach, czy na szczycie Mount Everestu pamiętajcie, żeby zadbać o to, aby osoba, która wywołuje przyspieszone bicie Waszego serca poczuła się wyjątkowo


Jak to zrobić?

No cóż, wachlarz możliwości jest szeroki, jednak są rzeczy, które sprawdzają się zawsze. Jedną z nich jest upominek w postaci biżuterii. A oto powody:

1.Biżuterii nigdy za dużo.

Tak Panowie - to fakt potwierdzony naukowo ;) Kobiety nie cierpią na nadmiar biżuterii. Wszystko co błyszczy i podkreśla kobiecą urodę jest im absolutnie niezbędne. Poza tym każda okazja jest dobra, aby biżuterię na siebie założyć.

2.Biżuteria jest najlepszym sposobem na wyrażenie uczuć.

Kobiety chcą wiedzieć, że są wyjątkowe i kochane. Nawet jeśli o tym nie mówią to marzą, żeby dostać od swojego mężczyzny coś co codziennie będzie im o tym przypominać.

3.Biżuteria to  prezent, który kojarzy się luksusem.

Wszystkie przedstawicielki płci pięknej uwielbiają być rozpieszczane, a posiadanie pięknej biżuterii jest namiastką luksusu. Poza tym odpowiednio dobrana doskonale zastępuje inne - trudniejsze do zaspokojenia kobiece zachcianki.

4.Biżuteria jest wspaniałą pamiątką.

Żaden prezent nie jest tak trwały jak biżuteria. Kwiaty więdną, czekoladki szybko znikają, ubrania się niszczą a dobrej jakości biżuteria nawet po wielu latach może zdobić lub być cudownym wspomnieniem pięknych chwil.

5.Biżuteria jest odpowiednim prezentem dla kobiet w każdym wieku.

Nieważne czy wybranka serca ma 20, 40 czy 60 lat. Każda - bez względu na wiek ucieszy się dostając błyszczący drobiazg.

6.Biżuteria jest zawsze trafionym prezentem.

Ciężko trafić z zapachem perfum czy rozmiarem sukienki, ale przy wyborze biżuterii sprawa jest dużo prostsza. Jedynie kupno pierścionka bez znajomości rozmiaru palca może nastręczyć trudności, ale reszta jest dosyć prosta. Sprawdza się zawsze klasyka i ponadczasowe modele.

7.Biżuteria nie ma skutków ubocznych

Nie powoduje tycia, bólów głowy ani mdłości. Jest całkowicie bezpieczna dla jej posiadaczki i powoduje przypływ hormonów szczęścia. Czasem może wywołać mały zawrót głowy, ale w tym przypadku to pozytywne działanie.

8.Biżuteria nie zajmuje dużo miejsca.

W przeciwieństwie do butów czy sukienek zazwyczaj wystarczy średniej wielkości szkatułka (no czasem dwie lub trzy). Dla mężczyzn, którzy na co dzień borykają się z brakiem miejsca w mieszkaniu na własne rzeczy będzie to doskonały argument za ;)

9.Biżuteria to dowód, że naprawdę Ci na niej zależy.

Kobiety nie chcą dostawać praktycznych prezentów. Nie chcą nowego blendera, suszarki do włosów czy ciepłych skarpetek. Kobiety marzą, żeby dostać coś co sam dla nich wybierzesz - coś od serca, absolutnie wyjątkowego, co kojarzy Ci się właśnie z nią.