Biżuteria dla brunetek - obalamy mity

Biżuteria dla brunetek - obalamy mity

Rozmiar ma znaczenie - o biżuterii dla bogiń w rozmiarze XL

Chcemy wam opowiedzieć jaką wpadkę ostatnio zaliczyliśmy ;) Dwie klientki zamówiły w naszym sklepie kolczyki w kształcie listków - jedna wybrała wersję srebrną, a druga pozłacaną. Obie panie miały na imię Magdalena, obie miały nazwisko rozpoczynające się na literkę “k” i obie były z Warszawy. W ferworze walki z zamówieniami pomyliliśmy etykiety przesyłkowe - w wyniku czego do pani Magdy K. zamawiająca kolczyki srebrne wysłaliśmy pozłacane, a do pani Magda K. zamiast pozłacanych wysłaliśmy srebrne….

Pomyłkę odkryliśmy tego samego dnia, więc szybko wysłaliśmy właściwe modele, jednak nie o procedurze wysyłania zamówień jest ta historia ;)

Pani Magda K., która otrzymała omyłkowo pozłacane kolczyki zadzwoniła do nas po odebraniu paczki i… podziękowała. Okazało się, że w pozłacanych kolczykach wyglądała dużo korzystniej niż w srebrnych i stwierdziła, że dzięki tej pomyłce dostała olśnienia. Pani Magda jest brunetką i od zawsze kupowała tylko i wyłącznie srebrną biżuterię, bo przeczytała w jakimś mądrym magazynie dla kobiet, że brunetki powinny nosić tylko i wyłącznie srebrne błyskotki. Trzymała się tej wersji dobre 20 lat, aż do momentu, kiedy zrządzeniem losu miała okazję przymierzyć coś w kolorze złota. Klienta oniemiała ze zdziwienia, mąż klientki oniemiał z zachwytu i następnego dnia dokupił jej do zestawu pozłacany naszyjnik.

Jak to zatem jest z biżuterią dla brunetek? Jak dobrać odpowiednią? 

Nasi eksperci podpowiadają:

Kluczem do wyboru jest typologia kolorów. Znajomość rodzaju koloru pomoże ci wybrać najlepsze rozwiązanie. 

Srebro jest kolorem zimnym, złoto ciepłym. 

  • Jeśli zatem jesteś brunetką, której cera ma ciepły kolor w odcieniu brzoskwini, masz we włosach brązowe lub złote pasemka - wtedy z pewnością bardzo dobrze będziesz wyglądać w biżuterii w kolorze złota. 

  • Jeśli jesteś brunetką o jasnej cerze w zimnym odcieniu - zdecydowanie lepiej będzie ci w srebrze.

Pamiętaj jednak, że nie sam kolor decyduje, czy biżuteria będzie do nas pasować, ale również rodzaj naszej stylizacji. Są brunetki, które doskonale prezentują się zarówno w srebrnej, jak również złotej biżuterii - wszystko zależy od odpowiedniego doboru garderoby i makijażu.

Oto nasze propozycje biżuterii pozłacanej dla “ciepłych” brunetek:

oraz srebrnej dla “zimnych”: