Naszyjnik pozłacany celebrytka - serce, koniczynka, koło, gwiazdka

5900155
77,00 zł
Brutto
Ilość
ADA JUBILER Sp z o.o.Wysyłka 24h
Darmowa dostawa
od 149zł

Opis

Naszyjnik składa się z delikatnego pozłacanego łańcuszka oraz pięciu niezwykle subtelnych zawieszek w różnych kształtach - koła, czterolistnej koniczynki, serca i gwiazdki. Każda zawieszka ma swoją symbolikę, przez co całość nabiera wyjątkowego charakteru.

Naszyjnik ten to niezwykle uniwersalny dodatek, który pasuje do niemal każdej damskiej stylizacji dodając jej niezwykłego charakteru.  Można nosić go na co dzień do pracy i stosować jako element biurowego stroju, jak również zakładać na randkę, spotkanie z przyjaciółmi a nawet na wielkie wyjście. Ze względu na minimalistyczny charakter może być ubierany nawet do strojów sportowych.

Każdy oferowany przez nas produkt posiada metkę jubilerską i zapakowany jest w eleganckie pudełko. Biżuteria którą oferujemy jest wykonana z najwyższą starannością. Jakość produktu gwarantowana przez firmę ADA PLUS zgodnie z obowiązującą normą i prawem probierczym.  Jesteśmy na rynku od ponad 20-stu lat, a nasza biżuteria dostępna jest  w 1400 punktach sprzedaży na terenie całej Polski. Kupując nasz produkt wspierasz polskich przedsiębiorców.

Szczegóły produktu

Kolekcja
Celebrytki
Typ
Wieloemenetowe
Kruszec
Srebro
Próba srebra
925
Waga
2,1g
Rodzaj bigla
federing
Rodzaj
Wyrób jubilerski
Producent
Polska
Długość
44 cm