Dzień Zakochanych, to taki wyjątkowy dzień w roku, w którym chcemy w szczególny sposób przypomnieć naszej drugiej połówce, że jest dla nas ważna. Można zrobić to na wiele różnych sposobów - na przykład wręczając jej upominek, który będzie symbolem naszych uczuć. 

Naszym zdaniem nie ma lepszego prezentu dla ukochanej niż biżuteria. To uniwersalny, a zarazem najbardziej symboliczny rodzaj prezentu. Nie ma kobiety - a przynajmniej my takiej nie znamy, która nie ucieszyłaby się otrzymując piękne kolczyki, naszyjnik czy bransoletkę.

  1. Czym zatem kierować się przy wyborze biżuterii na Walentynki? Jest kilka prostych zasad, których zastosowanie gwarantuje, że obdarowywana kobieta będzie naprawdę zadowolona. Wybierz biżuterię, która najlepiej symbolizuje Twoje uczucia. Oczywiście najbardziej znanym symbolem miłości jest serce. Jeśli wręczamy kobiecie biżuterię z motywem serca zapewniamy ją o swoich uczuciach. Wybór jest przeogromny - kolczyki, bransoletki, naszyjniki. Srebrne, pozłacane, z cyrkoniami czy z kryształkami. 
  2. Pamiętaj, że możesz wybrać biżuterię z innymi, równie symbolicznymi motywami. Podobny przekaz niesie ze sobą znak nieskończoności, który wskazuje na trwałość uczucia i harmonię do której dąży się w związku. O nierozerwalności  uczuć może też mówić symbol złączonych ze sobą kół. A dla tych, którzy chcą podkreślić wyjątkowo silne więzi proponujemy wybrać symbol bijącego serca.
  3. Jeśli nie możesz zdecydować się co wybrać - kolczyki, bransoletkę czy wisiorek, zastanów się, czy nie zdecydować się na zestaw. W ten sposób nie tylko sprawisz jej wielką przyjemność, ale również zaoszczędzisz jej czasu na dobieranie biżuterii.
  4. Jeśli Twoja kobieta wie co do niej czujesz i nie potrzebuje, żebyś wyrażał to poprzez symbole ukryte w motywach biżuterii, wręcz jej po prostu coś co lubi i co jej się podoba. Jeśli uwielbia kolor zielony - wybierz dla niej bransoletkę z malachitem, jeśli uwielbia modne dodatki - zdecyduj się na naszyjnik celebrytkę. Opcji jest naprawdę bardzo wiele.
  5. W przypadku, kiedy postanawiasz kupić jej pierścionek - zadbaj o to, żeby wybrać ten w odpowiednim rozmiarze. Ryzykowne jest kupowanie pierścionka w ciemno - nawet najpiękniejszy, ale za mały może odnieść odwrotny skutek do zamierzonego.
  6. Zadbaj o eleganckie opakowanie - podkreśli ono wyjątkowość chwili. Poza tym ładne pudełko świadczy o tym, że dbasz o szczegóły i masz prawdziwą klasę. Kobiety doceniają takie rzeczy.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.