Może i zima w tym roku nie daje nam się szczególnie we znaki, ale i tak panuje moda na ciepłe wełniane swetry oraz przykrywające szyję golfy. Wielu z nas wydaje się, że do takich typowo zimowych stylizacji ciężko jest dobrać biżuterią, bo niby jak ma być widoczna kiedy jesteśmy opatulone warstwą ciepłego swetra. Nic bardziej mylnego. Oto jaką biżuterię możemy wybrać, aby nawet w grubym golfie wyglądać elegancko.

  • Postaw na długie kolczyki. Golfy uwydatniają szyję, dlatego dobrze jest wybrać dodatki, które to zrównoważą. Moim zdaniem najlepiej sprawdzą się kolczyki, które będą opadać na kołnierz golfu i ładnie go podkreślać. Bardzo ciekawie wyglądają też duże koła, które przyciągają uwagę wielkością i geometrycznym wzorem.

  • Długie naszyjniki. Golfy mogą optycznie skracać szyję, dlatego jeśli chcemy temu zapobiec wybierzmy nieco dłuższe naszyjniki, które będą układać się w kształt litery V. Efekt wyszczuplające będą miały cienkie łańcuszki, które nadają dużo delikatności.

  • Kolorowa biżuteria - w przypadku golfów o jednolitym ciemnym kolorze doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju ozdoby z kolorowymi kamieniami, które pięknie ożywiają i nadają kreacji niepowtarzalnego charakteru. Świetny efekt osiągniemy łącząc ze sobą kontrastujące kolory - np. czarny golz z kolczykami w kolorze czerwieni, lub z połyskującym malachitem.

  • Bransoletki sprawdzą się zwłaszcza w przypadku golfów, które mają obcisłe długie rękawy. Pięknie będą wyglądały na nim zarówno cienkie srebrne bransoletki z delikatnymi zawieszkami, jak również efektowne bransoletki zdobione kamieniami lub kryształami.

  • Zawieszki - to nieodzowny element biżuterii, który bardzo pasuje do swetrów z golfem. Ważne tylko, żeby była dobrze dopasowana i współgrała z motywem sweterka. Biżuteria ma podkreślać urodę i wydobywać atuty, a nie być przytłaczająca i zabierać cały urok.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.